ייעוץ והערכת צרכים

אנו מבינים את חשיבות הבחירה בפתרון הנכון ביותר, וחשוב מכך – בספק הנכון ביותר, עבור הארגון שלכם. לכן אנו מעמידים לשירותכם את המומחים שלנו אשר ישמחו לסייע בייעוץ, ניהול, ליווי או הכוונה בבחינת פתרונות CRM עבור העסק שלכם, ללא תשלום וללא התחייבות. אנו מתחייבים להעניק את הייעוץ הישר וההגון ביותר, גם במידה ונמצא כי דיינמיקס הוא לא הפתרון האופטימלי עבורכם.

חברת רותם דיינמיקס מתחייבת להעניק את הייעוץ הישר וההגון ביותר, גם במידה ונמצא כי דיינמיקס הוא לא הפתרון האופטימלי עבורכם. אם יימצא כי חברתנו יכולה לספק לכם שירותים מועילים, רותם דיינמיקס תוכל לספק לכם מנעד נרחב של פתרונות פיתוח, ניהול קשרי לקוחות, הדרכת צוותי פיתוח, התאמת מערכת XRM בהתאמה אישית לסוג העסק וכן הלאה.

מה אני צריך לדעת על ייעוץ, הדרכה ובניית צוותים מקצועיים בעסק? 

חברת רותם דיינמיקס מחזיקה בניסיון של שנים רבות בתחום של הטמעת מערכות ניהול קשרי לקוחות, הדרכת צוותי פיתוח בחברות, ארגונים ועוד. כשמדובר בהכשרות צוות למשל, ישנם בדרך כלל שלושה סוגי הדרכות: הדרכות פנים אל פנים, הדרכות מקוונות והדרכות קבוצתיות. 

יחד עם שיטות אלו, חברת רותם דיינמיקס גם מספקת את השירות של בניית והרכבת צוותים בחברות וארגונים. אם אתם מעוניינים לייעל ולשפר את הפעילות העסקית, אתם יכולים למשל לבנות צוות פנימי בארגון שאחראי על התחום של ניהול קשרי לקוחות, ניהול קשרי ספקים, נותני שירותים, ניהול קשרים מול משקיעים, מול שותפים לעסק וכדומה. 

חברת רותם דיינמיקס ממליצה לבנות צוות מיומן ופנימי בארגון 

בפועל, עבור רוב החברות, היבט חשוב של אימון צוות הוא להבטיח שכולם בצוות מתחלפים ולומדים זה מזה. דבר זה מוביל לכך שגם אם הצוות יעבוד בצורה חלקית (אם אחד העובדים בחופש או חלילה חולה), הוא יוכל עדיין לתפקד בצורה מלאה. 

ובכך רותם דיינמיקס מתמחה – בלוודא שהחברה שלכם מתנהלת בצורה הכי נכונה מבחינת ניהול ושימור קשרי הלקוחות והקשרים בתוך הארגון. אם אתם שואלים את עצמכם מי הוא יועץ בנושאי מערכות מחשוב ופתרונות ניהול לקוחות, הרי שהתשובה לכך היא פשוטה.

מי הוא היועץ מטעמה של חברת רותם דיינמיקס? 

יועצים הם האנשים שיוצרים ומתחזקים מערכות תוכנה לארגון, אבל הם גם יכולים לספק שירותים מחוץ לארגון במקרים מסוימים. הם אחראים לוודא שמערכות המחשוב בארגון הן ידידותיות למשתמש, יעילות, מהימנות ואמינות. 

החברות שיש להן מערכת תוכנה, בדרך כלל זקוקות ליועצים כדי לפתח, לתחזק ולעדכן תוכנות שונות, לרבות תוכנת ניהול קשרי לקוחות כמו CRM או XRM. היועצים הם האנשים שיוצרים את התוכנה, עוקבים אחר הביצועים שלה ומוודאים שהיא עובדת ביעילות, אבל הם גם אלו שיוכלו לספק לכם תמיכה בשעת משבר או תקלה. 

העקרונות של רותם דיינמיקס להצלחה

יושרה לפני הכל

בתחום בו כולם מבטיחים הרים וגבעות לפני היציאה לדרך, אנחנו מתחייבים לקשר ישר, אמין ואנושי עם הלקוח לכל אורך התהליך.

יחס מועדף לכל לקוח

בין אם אתם עסק מקומי בן 40 עובדים, או גוף עצום בעל שלוחות בינלאומיות, תיהנו מאותו היחס בדיוק: תשומת לב מלאה בכל שלב ומענה מהיר לכל בעיה.

מחויבות להצלחת הפרויקט

אנו נעשה הכל על מנת לעמוד באתגר הגדול ביותר: אימוץ מערכת ה-CRM ע"י העובדים שלכם.
Call Now Button