הסבה ותחזוקה של CRM

המטרה של בעלי עסקים היא לנהל נכון את בית העסק על כלל רבדיו השונים, לרבות התחום של ניהול קשרי הלקוחות. אנו מזמינים אתכם להסב את המערכת הקיימת שלכם בעסק, למערכת מתקדמת לניהול לקוחות. כמו כן, אנו מספקים גם את השירות של תחזוקת מערכת ניהול קשרי לקוחות.

הסבת כל מערכת קשרי לקוחות קיימת, למערכת ניהול קשרי לקוחות מבוססי Microsoft Dynamics, תוך שיפור תהליכים עסקיים, אפשרות למיטוב וטיוב נתונים.
אפשרות לשדרוג מערכת מבוססת Microsoft Dynamics בגרסה ישנה לגרסה עדכנית יותר, תוך שיפור ושדרוג תהליכים עסקיים ע”י שימוש בתכונות חדשות של הגרסה העדכנית.
תמיכה ותחזוקה של מערכות ניהול קשרי לקוחות מבוססי Microsoft Dynamics, ברמת ניתוח ופיתוח, טיוב תהליכי עבודה ופיתוח מודולים חדשים על גבי המערכת הקיימת.

תחזוקת מערכת CRM | התקנת מערכת ניהול קשרי לקוחות

חברתנו מציעה תמיכה ותחזוקה של מערכות ניהול קשרי לקוחות מבוססי Microsoft Dynamics, ברמת ניתוח ופיתוח, טיוב תהליכי עבודה ופיתוח מודולים חדשים על גבי המערכת הקיימת. בשורה התחתונה, מערכת לניהול קשרי לקוחות (CRM או XRM) היא כלי עסקי חיוני לכל בית עסק, חברה או ארגון מכל סוג. 

בפועל, תוכנת ניהול קשרי לקוחות (CRM) מקלה על התהליך של ניהול הלקוחות ויחסיהם עם בית העסק. תוכנת CRM יכולה לעזור לכם לזהות טוב יותר את הלקוחות שלכם, לפלח אותם, לעקוב אחר היסטוריית הרכישות שלהם, ולהתאים הצעות לצרכים הספציפיים של כל לקוח. 

כיצד תוכנת ניהול קשרי לקוחות משפיעה על ניהול העסק 

בטווח הארוך, תחזוקת מערכת ניהול קשרי לקוחות מייעלת את העסק בכמה מישורים שונים. ואמנם הסבה של מערכת ישנה למערכת CRM יכולה להיות מרתיעה בהתחלה, אבל בשביל זה יש לך את התמיכה שלנו. בעזרתנו, תוכלו להבין מהר מאוד כיצד לתפעל את מערכת ניהול קשרי הלקוחות שלכם. 

תוכנה לניהול קשרי לקוחות יכולה לסייע לחברות לספק חוויית לקוח משופרת. כמו כן, תוכנות אלו מספקות תובנות ומידע המסייע לחברות לשפר את ההתנהלות העסקית שלהן, את איכות המוצרים והשירותים שלהן ועוד. 

בין היתר, היתרונות בשימוש בתוכנות כמו תוכנת CRM כוללים:

– שיפור שביעות רצון הלקוחות. 

– ניהול טוב יותר של מחזור המכירות שלכם. 

– דיוק קמפיינים שיווקיים המגיעים ללקוחות בקנה מידה רחב.

גם אם עד היום השתמשתם בשיטות ישנות של ניהול קשרי לקוחות, או אולי בכלל לא ניהלתם את הלקוחות והעבודה – הסבה לשיטה חדשה היא אפשרית ומומלצת. בין אם אתם מעוניינים להסב מערכת ישנה או לתחזק מערכת קיימת, תחזוקת מערכות המחשב חשובה בכדי שהמערכות יפעלו בצורה חלקה. 

תחזוקת מערכת ניהול קשרי לקוחות – CRM | XRM

אם מדברים על התקנת מערכת ניהול קשרי לקוחות או תחזוקת מערכת CRM, הרי שמערכת CRM אינה פשוטה להתקנה או לתחזוקה. זה דורש זמן, מיומנויות של אנשי מחשוב ועדכונים קבועים על מנת להישאר יעילים מבחינה עסקית ומקצועית. 

תחזוקת מערכת CRM או תחזוקת מערכת XRM, מצריכה את בחירת אנשי המקצוע הנכונים. וזה רלוונטי לא רק לגבי התחזוקה של המערכת עצמה, אלא לגבי תמיכה בכלל המערכת והתפקוד שלה במהלך הפעילות העסקית. 

העקרונות של רותם דיינמיקס להצלחה

יושרה לפני הכל

בתחום בו כולם מבטיחים הרים וגבעות לפני היציאה לדרך, אנחנו מתחייבים לקשר ישר, אמין ואנושי עם הלקוח לכל אורך התהליך.

יחס מועדף לכל לקוח

בין אם אתם עסק מקומי בן 40 עובדים, או גוף עצום בעל שלוחות בינלאומיות, תיהנו מאותו היחס בדיוק: תשומת לב מלאה בכל שלב ומענה מהיר לכל בעיה.

מחויבות להצלחת הפרויקט

אנו נעשה הכל על מנת לעמוד באתגר הגדול ביותר: אימוץ מערכת ה-CRM ע"י העובדים שלכם.
Call Now Button