אפיון והקמה של CRM ו-XRM

מערכת ניהול קשרי לקוחות ומידע, שבאמצעותה ניתן לנהל את כלל הפעילות של כל בית עסק, הינה הכרח עבור כמעט כל חברה במשק. חברת רותם דיינמיקס מספקת שירותי אפיון, הקמה ותחזוקה של מערכות CRM ו-XRM לחברות בסקטורים שונים.

יצירה והטמעה של מערכות ניהול קשרי לקוחות מבוססי Microsoft Dynamics מקסום והרחבה של יכולות המוצר בהתאם לצרכיו העסקיים של הלקוח. הפרויקט כולל מספר שלבים: אפיון המערכת, פיתוח הפתרון בהתאם לאפיון, כולל הוספת רכיבי קוד והתממשקות למערכות חיצוניות, והטמעת המערכת בקרב המשתמשים – שלב בעל חשיבות גבוהה ביותר אשר נעשית תוך ליווי צמוד עד למימושו המלא של הפרויקט.

הקמת מערכת CRM לעסק

אנו מציעים את הפתרון של יצירה והטמעת מערכות ניהול קשרי לקוחות. מערכות אלו מבוססות Microsoft Dynamics, והייעוד שבשימושן הוא מקסום והרחבה של יכולות המוצר בהתאם לצרכיו העסקיים של הלקוח. פרויקט הקמת מערכת CRM או מערכת XRM כולל מספר שלבים: החל מאפיון המערכת, דרך פיתוח הפתרון בהתאם לאפיון, כולל הוספת רכיבי קוד והתממשקות למערכות חיצוניות, והטמעת המערכת בקרב המשתמשים – שלב בעל חשיבות גבוהה ביותר אשר נעשה תוך ליווי צמוד עד למימושו המלא של הפרויקט. 

מהי מערכת CRM? 

מערכת לניהול קשרי לקוחות (CRM) היא למעשה תוכנה המסייעת לכם לבנות ולתחזק את מערכות היחסים שלכם עם לקוחות. כמו כן, מערכת CRM מכילה תכונות כגון שיווק בדוא”ל, רכישת לקוחות ושימור לקוחות, איתור דרכי הגעה ללקוח, מעקב אחרי קניות חוזרות של לקוחות, יצירת מועדוני לקוחות, רשימות תפוצה עבור הטבות, איתור של לקוחות פוטנציאליים חדשים ועוד. 

בין היתר, מערכת לניהול קשרי לקוחות (CRM) מספקת דרך לעסקים לנהל את אנשי הקשר שלהם ולעקוב אחר האינטראקציות שלהם עם לקוחות, לקוחות פוטנציאליים ומתחרים, ספקים וכו’. מערכת זו יכולה לשמש אפילו ליצירה של קמפיינים שיווקיים, יצירת לידים, רשתות חברתיות, קמפיינים בדוא”ל ועוד.

מה היא מערכת XRM?

בנוסף למערכות CRM, ניתן גם לבצע הקמת מערכת XRM בארגון. למעשה, מערכת XRM, או בשמה האחר eXtended Relationship Management, היא ה”אחות הבכירה” של מערכת CRM. במילים אחרות, הקמת מערכת XRM בארגון תאפשר לכם לנהל את הקשרים בארגון באופן מורחב (ניהול קשרים מורחב בארגון). 

מערכת XRM נועדה לכלול לצד ניהול הלקוחות גם מרכיבים נוספים (מידע על ספקים, לקוחות, משווקים, מפיצים של העסק, קהלי יעד פוטנציאליים, ניהול קשר עם העובדים, אפילו אם התורמים והמשקיעים ועוד). 

העקרונות של רותם דיינמיקס להצלחה

יושרה לפני הכל

בתחום בו כולם מבטיחים הרים וגבעות לפני היציאה לדרך, אנחנו מתחייבים לקשר ישר, אמין ואנושי עם הלקוח לכל אורך התהליך.

יחס מועדף לכל לקוח

בין אם אתם עסק מקומי בן 40 עובדים, או גוף עצום בעל שלוחות בינלאומיות, תיהנו מאותו היחס בדיוק: תשומת לב מלאה בכל שלב ומענה מהיר לכל בעיה.

מחויבות להצלחת הפרויקט

אנו נעשה הכל על מנת לעמוד באתגר הגדול ביותר: אימוץ מערכת ה-CRM ע"י העובדים שלכם.
Call Now Button