ליווי ארכיטקטים וצוותי פיתוח

ייעוץ וליויי צוותי פיתוח פנימיים בנושאי תהליכי פיתוח נכונים, פתרון בעיות פיתוח ותשתיות, הגדרת ארכיטקטורה נכונה ויעלה לפיתוח, ביצוע טיוב לקוד והטמעת כללי כתיבת קוד יעילה ונכונה. בחברה בוצעו בהצלחה עשרות פרויקטים מסוג זה בקרב לקוחות גדולים הן במגזר הפרטי / ציבורי והן במגזר הממשלתי

חברת רותם דיינמיקס מספקת שירותי הדרכה, ייעוץ וליווי של צוותי פיתוח פנימיים בחברות וארגונים מכל הסוגים. אנו מספקים ייעוץ והדרכה בנושאי תהליכי פיתוח נכונים, פתרון בעיות פיתוח ותשתיות, הגדרת ארכיטקטורה נכונה ויעלה לפיתוח, ביצוע טיוב לקוד והטמעת כללי כתיבת קוד יעילה ונכונה. בחברתנו בוצעו בהצלחה עשרות פרויקטים מסוג זה. פרויקטים בליווי רותם דיינמיקס בוצעו בקרב לקוחות גדולים, הן בסקטור הפרטי והן במגזר ציבורי, במגזר הממשלתי, בחברות, ארגונים ובתי עסק מסוגים שונים.

ליווי ארכיטקטים של מערכות מחשוב וצוותי פיתוח פנימיים

התחום של פיתוח מורכב, והאתגר העיקרי בהכשרת צוותי פיתוח תוכנה הוא להכניס מגוון רחב של ערכי מיומנויות וכישורים בהדרכות ספורות ובצוות מגוון של מפתחים. וכידוע, צוותי פיתוח עשויים לכלול מנעד נרחב של אנשי מקצוע בתחומי הפיתוח השונים. 

אם כך, חשוב בעצם להעביר הדרכות, הרצאות וקורסים אשר יוכלו “לגעת” בכל עובד ועובדת ולהוות להם ערך מוסף כלשהוא. חשוב שיהיו אנשים מיומנים מאוד בתחומים שונים כדי שארגון או חברה יצליחו, ובדרך כלל צוותי הפיתוח בהחלט מגוונים. 

מה תצריך הדרכת צוותי פיתוח פנימיים בחברה?

מעוניינים להעביר הדרכת צוות פיתוח פנימי בארגון? דבר זה יצריך הדרכה שמתאימה לקהל מפתחים בתחומי פיתוח שונים. בכל הנוגע להכשרת צוותי פיתוח תוכנה, ישנם אתגרים רבים העומדים בפני חברות שונות. 

האתגר העיקרי, כמו שאמרנו, הוא לרכז תחת קורת גג אחת את אנשי הפיתוח, ועדיין להיות מסוגלים להעניק לכל אחד ואחת מהם ערך מוסף כלשהוא. בסופו של דבר, על מנת לוודא שלצוות שלכם יש את המיומנויות הנדרשות, עליכם להכשיר ולטפח את אותו צוות פיתוח שלכם. כמו כן, ניתן להכשיר את צוות הפיתוח של הארגון בתפעול ובתחזוקה של תוכנות של ניהול קשרי לקוחות. 

צוות פנימי בארגון שמתפעל ומתחזק מערכת ניהול קשרי לקוחות 

ניהול קשרי לקוחות הוא תהליך המאפשר לארגונים לנהל אינטראקציות עם לקוחותיהם. ישנם אלמנטים שונים של קשרי לקוחות כולל זיהוי לקוחות, איסוף נתונים ואסטרטגיות קשר ותגובה. ניתן להשתמש ב- CRM ליצירת פרופילים של לקוחות, לזיהוי באילו סוגי מוצרים או שירותים הם מעוניינים, כיצד הם אוהבים שיצרו איתם קשר ועוד. 

אם אתם מעוניינים להכשיר את צוות הפיתוח שלכם לתחזק את מערכת ניהול הלקוחות בחברה, חברתנו מחזיקה בניסיון רב שנים של הטמעה, תחזוקה ותפעול שוטף של מערכות ניהול קשרי לקוחות. במקומות עבודה רבים, חברת רותם דיינמיקס יכולה להכשיר את צוות הפיתח למטרת תפעול שוטף של ניהול הלקוחות של הארגון. צרו עמנו קשר לפרטים נוספים. 

העקרונות של רותם דיינמיקס להצלחה

יושרה לפני הכל

בתחום בו כולם מבטיחים הרים וגבעות לפני היציאה לדרך, אנחנו מתחייבים לקשר ישר, אמין ואנושי עם הלקוח לכל אורך התהליך.

יחס מועדף לכל לקוח

בין אם אתם עסק מקומי בן 40 עובדים, או גוף עצום בעל שלוחות בינלאומיות, תיהנו מאותו היחס בדיוק: תשומת לב מלאה בכל שלב ומענה מהיר לכל בעיה.

מחויבות להצלחת הפרויקט

אנו נעשה הכל על מנת לעמוד באתגר הגדול ביותר: אימוץ מערכת ה-CRM ע"י העובדים שלכם.
Call Now Button