העברת מערכות לענן

אם אתם מעוניינים לבצע העברת מערכות ניהול קשרי לקוחות לענן, זה אומר שאתם מעוניינים לייעל את תהליכי בית העסק באופן ניכר ומשמעותי. עם ניסיון של שנים וזמינות תמידית של תמיכה במערכות ניהול קשרי לקוחות, חברתנו תבצע עבורכם את השדרוג של המערכת.

בחינה והעברה של מערכות משרת פנימי לסביבה הענן של מיקרוסופט תוך ביצוע הערכת מצב ראשונית להבנת משמעויות המעבר. לרותם דיינמיקס נסיון רב בפרויקטים מסוג זה והיכרות עמוקה עם הנושאים שעליהם יש לתת את הדעת מראש על מנת לקצר ולהוזיל את תהליך המעבר.

מדוע מערכת ניהול קשרי לקוחות כה יעילה? 

שאלתם פעם את עצמכם, מדוע הגישה של ניהול קשרי לקוחות יעילה? ויותר ממוקד אפילו, שאלתם את עצמכם למה בכלל חשוב ורצוי לעבוד עם מערכות אשר מבוססות על ענן?  לפני שנדבר על העברת מערכת CRM לענן או העברת מערכת XRM לענן, בואו נדבר לרגע על גישה זו של ניהול קשרי לקוחות. 

נבין מדוע היא כל כך יעילה ומומלצת בכל בית עסק, חברה או ארגון. בין היתר, מערכת CRM ומערכת XRM יעילות מכיוון שהן מסייעות לעסקים לנצל נכון יותר את תקציב השיווק שלהם. זאת, על ידי מיקוד שליחת הודעות ומסרים לאנשים הנכונים עם המסר הנכון ובזמן הנכון. בחלק מהמקרים, התקנת תוכנת XRM ו-CRM כוללת גם סקרי לקוחות המאפשרים לחברה לאסוף נתונים שונים.

מדוע חשוב להעביר מערכת ניהול קשרי לקוחות לענן? 

לאחר שהבנו מה היא תוכנה לניהול קשרי לקוחות וכיצד היא תסייע לעסק, בואו נדבר על העברת תוכנת CRM לענן, העברת תוכנת XRM לענן, העברת מערכת ניהול קשרי לקוחות לענן וכו’. האם זה מומלץ? אם כן, מדוע? 

קחו את כל מה שדיברנו עליו (בהקשר של ניהול בית העסק באמצעות תוכנת ניהול קשרי לקוחות), וכעת תחשבו שאתם יכולים לעשות את זה מכל מקום בעולם ובכל נקודת זמן. כמו כן, קחו את כל היתרונות של מערכת ניהול קשרי לקוחות, ותחשבו שיש לכם גיבוי מלא שלא מצריך ממכם גיבוי פיזי. ככה זה כשמבצעים העברת מערכת ניהול קשרי לקוחות לענן. 

העברת מערכת CRM ו-XRM לענן 

אם מדברים על העברת תוכנת CRM לענן, זה למעשה יכול לסייע לארגונים לנהל את קשרי הלקוחות שלהם ביעילות רבה יותר, ובמידה ניכרת. על ידי העברת מערכות קיימות לענן, כל פרטי ההתקשרות והתקשורת עם הלקוחות יהיו אונליין. 

כך רלוונטי גם לגבי מבט כולל על הארגון, כיצד כל לקוח מתקשר עם מחלקות, מוצרים ושירותים שונים – הכול יהיה אונליין ובענן. כל המידע הזה תמיד יהיה לכם זמין, בין אם תפתחו לפטופ בפורטוגל ב-3 בבוקר, או בישראל במהלך יום עבודה רגיל. נשמע יעיל מאוד מבחינה עסקית? זה בגלל שזה בדיוק כך. צרו עמנו קשר וקבלו סיוע נוסף, רותם דיינמיקס זמינה לספק גם ייעוץ טרם ההעברה של המערכת לענן. 

העקרונות של רותם דיינמיקס להצלחה

יושרה לפני הכל

בתחום בו כולם מבטיחים הרים וגבעות לפני היציאה לדרך, אנחנו מתחייבים לקשר ישר, אמין ואנושי עם הלקוח לכל אורך התהליך.

יחס מועדף לכל לקוח

בין אם אתם עסק מקומי בן 40 עובדים, או גוף עצום בעל שלוחות בינלאומיות, תיהנו מאותו היחס בדיוק: תשומת לב מלאה בכל שלב ומענה מהיר לכל בעיה.

מחויבות להצלחת הפרויקט

אנו נעשה הכל על מנת לעמוד באתגר הגדול ביותר: אימוץ מערכת ה-CRM ע"י העובדים שלכם.
Call Now Button